امکانات خانه هوشمند

برای هوشمندسازی ساختمان به چه وسایلی نیاز دارید؟تجهیزات خانه هوشمندشامل چه امکاناتی است؟ تکنولوژی ساختمان هوشمند به واسطه تجهیزات متنوعی که از آن برخوردار است، امکانات مختلف و گستردهshy;ای را در اختیار کاربران یک ساختمان قرار میدهد. هر فرد متناسب با نیاز و سلیقه خود میshy;تواند از تمامی امکانات وتجهیزات خانه هوشمندو یا بخشی از آنshy;ها استفاده کند.

مزیت تجهیزات خانه هوشمند

به وسیله تکنولوژی ساختمان هوشمند تمامی وسایل و تجهیزاتی که درون ساختمان هوشمند وجود دارند، متناسب با نیاز کاربران ساختمان و خصوصیات محل قرارگیری آنshy;ها در یک صفحه به نمایش گذاشته میshy;شوند. مدیریت و کنترل تمامی این وسایل و تجهیزات نیز از طریق همان صفحه امکانshy;پذیر است.

فلسفه و ویژگی اصلی به کارگیری و استفاده ازتجهیزات خانه هوشمندایرانی و خارجی، رفع نیازهای ساکنان یک ساختمان و تامین آسایش و راحتی آنshy;ها است. تکنولوژی ساختمان هوشمند میshy;تواند به درخواستshy;های امروز و آینده کاربران یک ساختمان پاسخی مناسب و منطقی بدهد که از قابلیت هماهنگی با تکنولوژیshy; های بعدی نیز برخوردار است.

کنترل هوشمند موتورخانه چیست؟

سیستمکنترل هوشمند موتورخانهبه سامانه و مجموعهshy; ای گفته میshy;شود که به وسیله آن عملکرد تجهیزات داخل موتورخانه بر اساس نیاز حرارتی فضای داخلی ساختمان کنترل میshy;شود. این نیاز به وسیله سنسورها و رلهshy;ها در داخل و خارج ساختمان و همچنین متناسب با شرایط محیطی، توسط یک پردازشگر هوشمند مرکزی تشخیص داده میshy;شود. در نتیجه به وسیله فراهم شدن دمای مناسب حرارتی در داخل ساختمان، آسایش و راحتی ساکنان آن تامین میshy;شود.

علاوه بر این به کارگیری سیستم هوشمند موتورخانه باعث میshy;شود تا مصرف سوخت موتورخانه و میزان استهلاک تجهیزات درون آن کاهش پیدا کند.

سیستمکنترل هوشمند موتورخانهاز چند حسگر در محیط و فضای خارجی ساختمان و داخل موتورخانه برخوردار است. این حسگرها متناسب با دمای خارجی ساختمان، نحوه خاموش و روشن شدن مشعلshy; ها را به نحوی تنظیم میshy;کنند تا ساختمان متناسب با شرایط موجود، از دمای آب گرم مناسبی برخوردار باشد. در واقع بدین شیوه انرژی گرمایی ساختمان متناسب با نیاز ساکنان آن تنظیم و تولید میshy;شود و از مصرف بیshy; رویه انرژی نیز جلوگیری میshy;شود.

به همین دلیل خرید سیستم هوشمند موتورخانه و استفاده از آن میshy;تواند ضمن کاهش استهلاک تجهیزات، میزان مصرف گاز (بر حسب متر مکعب) را تا ۱۵ درصد در ساختمانshy;های مسی و تا ۴۵ درصد در ساختمانshy;های اداری، تجاری و . کاهش دهد.

محاسبه مبالغ قبوض گاز به صورت پلکانی انجام میshy;شود و به همین دلیل استفاده از موتورخانه هوشمند میshy;تواند در ساختمانshy; های مسی مبالغ صرفه shy;جویی ریالی را تا حدود ۳۰ درصد کاهش دهد.

کاربرد پارکینگ هوشمند

سیستم پارک هوشمندبه راننده برای یافتن جای پارک مناسب در کمترین زمان ممکن کمک میshy;کند. همچنین با این کار فضا به شکل درست مدیریت شده و مساحت مورد نیاز برای پارک خودرو به حداقل میshy;رسد. نتیجه این کار کاهش ترافیک، کاهش هزینه shy;های مدیریتی و کاهش آلودگی هوا است.

  • صرفهshy; جویی در وقت
  • صرفهshy; جویی در انرژی
  • افزایش امنیت خودروهای پارک شده
  • محاسبه هزینه پارک در کمshy;ترین زمان و پرداخت از طریق برنامه

تفاوت پارکینگ هوشمند و عادی

پارک خودرو در سطح شهر به شکل سنتی معایب بسیاری دارد. سردرگمی رانندگان برای یافتن جای خالی، ترافیک زیاد، آلودگی هوا و امنیت پایین از جمله معایب این روش هستند. در نتیجه در شهرهای بزرگ یافتن یک جایگزین مناسب برای پارکینگshy;های سنتی ضرورت دارد. در پارکینگ اسمارت همان فضا با استفاده از تجهیزات نوین و بهshy;روز بهینه میshy;شود. در نتیجه فرد از هر نقطه شهر، نزدیکترین پارکینگ خالی را شناسایی کرده و بدون صرف وقت اضافه در مکان حاضر میshy;شود.

به وبلاگ خود خوش امدید

پای پرانتزی در کودکان

هواساز هايژنيک یا صنعتي چیست؟

میshy ,هوشمند ,ساختمان ,کاهش ,موتورخانه ,تجهیزات ,میshy شود ,متناسب با ,ساختمان و ,میshy تواند ,ساختمان هوشمند ,تکنولوژی ساختمان هوشمند ,سیستم هوشمند موتورخانه ,هوشمند میshy تواند

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
beschcinpetu ihs virous-corona1399 nasernews fasleryuesh tanreworkcal calmchurshelo archiston digitaldoorlock pooneikplus