رخت آویز چه کاربردی دارد؟

رخت آویزوسیله ای است برای خشک کردن و نگه داری لباس ها به صورت منظم و مرتب. امروزه افزایش واحد های آمارتمانی و کمبود فضا ی آزاد و نبودن حیاط، کار خشک کردن لباس ها را سخت کرده است.در نتیجه، استفاده ازرخت آویزدر خانه به خشک کردن درست لباس ها کمک زیادی می کند و یکی از لوازم ضروری در منزل و مخصوصا آپارتمان به حساب می آید.

لباس ها باید به درستی خشک شوند تا بوی نامطلوبی به خود نگیرند و چروک یا کثیف نشوند. راه های متفاوتی برای خشک کردن لباس وجود دارد ازجمله خشک کردن لباس روی شوفاژ، طناب، خشک کن لباسشویی و.که این روش ها معایبی را با خود به همراه دارند از جمله:

-خشک کردن لباس بر روی شوفاژ در تابستان امکان پذیر نیست و حتی در فصل سرما و زمستان نیز ممکن است گرد و خاک روی شوفاژ باعث دوباره کثیف شدن لباس ها شود.

-خشک کردن لباس روی طناب برای خانه های ویلایی و حیاط دار است که البته در مواقع بارانی استفاده از این روش اصلا مناسب نیست.

-خشک کن های ماشین لباسشویی به طور کامل لباس را خشک نمی کنند و پس از خارج کردن لباس از ماشین لباسشویی نیاز است که دوباره آن ها را در مجاورت هوای آزاد قرار دهیم تا به خوبی خشک شوند .

بنابراین، متوجه شدید کهرخت آویز ها مناسب ترین وسیله برای خشک کردن لباس ها هستند، شما می توانید از آن ها در زمستان و تابستان و هوای بارانی استفاده کنید و از تمیزی و بدون چروک بودن لباس های خود مطمئن باشید.

انواع رخت آویز

-بند رخت تک آویز مدل R۰۱

-بند رخت شوفاژی تلن مدل T۰۱

-بند رخت لسبو مدل نیمامین

-بند رخت استیلا مدل ۶۰۰۱

-بند رخت دیواری سارینا مدل ریلی تاشو

-رخت خشک کن الکتریکی کارینو مدل c۷

علاوه بر سایر مدل های موجود در بازار از انواع دیگهرخت آویز ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-مدل ایستاده

-مدلآپارتمانی چتری

-آکاردئونی

-آپارتمانی مدل تاشو

-آپارتمانی دیواری

-آپارتمانی شوفاژی

-آپارتمانی سقفی

به وبلاگ خود خوش امدید

پای پرانتزی در کودکان

هواساز هايژنيک یا صنعتي چیست؟

خشک ,لباس ,ها ,رخت ,مدل ,های ,خشک کردن ,کردن لباس ,لباس ها ,بند رخت ,رخت آویز

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
kezo2000 jackthaponre fanooskhialt hargmasadofs nahornecel yaspiflower amazonforoosh beynolharameynsari agahh ejarekhodrosorena