هواساز هایژنیک

همان گونه که از اسم آن مشخص می باشد (هایژنیک به معنی تمیز و بهداشتی ) یک هواساز تمیز و بهداشتی می باشد. این دستگاه در ظرفیت های مختلف از 1500 تا 65000 فوت مکعب با ساختارهای افقی، عموی و ال طراحی و ساخته می شوند.

تفاوت بارزهواساز هایژنیکبا هواسازهای معموای در درجه اول فیلتر هپای به کار رفته در این دستگاه می باشد که باعث جذب انواع آلاینده تا 998/99 درصد می شود. هم چنین داخل دستگاه کاملا صاف و یکنواخت و کاملا درزبندی شده و عایق کاری شده به منظور جلوگیری از ورود هوا به داخل دستگاه می باشد.

هدف از استفادهshy;یshy;فیلتر هپاجذب کردن ذرات بسیار ریز انواع آلاینده ها می باشد و وجود منافذ ریز در این فیلتر باعث عبور جریان هوای عاری از هر گونه ذرات ریز آلوده می شود. این فیلتر از بافته و فشرده شدن پوشال، الیاف فایبر گلاس و پلیمری در حد دو میکرون تولید می شود، و ذرات بزرگتر از این اندازه در فیلتر گیر کرده و داخل آن جمع می شوند و خطر ورود ذرات به محیط تقریبا صفر می شود. قاب این فیلتر از جنس استنلس استیل یا الومینیوم می باشد که نیاز به چسب سیلی برای آب بندی کردن ندارند. برای کارایی بهتر سعی می شود این فیلترها را به صورت آکاردئونی تا بزنند که میزان بیشتری از این فیلتر در یک قسمت جا شوند و بازدهی جذب آلاینده ها به طور چشمگیری افزایش می یابد. فیلتر هپا به قطر الیاف، ضخامت فیلتر و سرعت هوایی که از فیلتر عبور می کند بستگی دارد. فیلترهای هپا قابل شست و شو نمی باشند و چنانچه بخواهیم آن را تمیز کنیم باید با جریان هوای فشار زیاد این کار انجام شود و پس از اتمام عمر فیلتر نسبت به تعویض کردن آن اقدام نمائید.

ویژگی هواساز هایژنیک

فن هوادهی : فن سانتریفیوژ بکوارد یا پلاگ فن بالانس شده طبق استاندارد بین المللی ISO 1940 - G 6.3، شفت از جنس CK-45 توپر، محافظت شده به وسیله وارنیش ضد خوردگی و نصب لاستیک های لرزه گیر
بدنه : جدار خارجی ورق گالوانیزه گرم، ضخامت جدار 2/1 میلی متر، و جدار داخلی از ورق استنلس استیل گرید دارویی و بین دو جدار از عایق پلی اتیلن یا فوم و به صورت پیچ و مهره ای جهت جلوگیری از خوردگی و افزایش عمر دستگاه و قابل مونتاژ و دیمونتاژ، ورق ها پس از رنگ کاری با لاستیک های مخصوص به پروفیل استراکچر بسته شده و کاملا هوابندی می شوند.

ادامه مطلب

به وبلاگ خود خوش امدید

پای پرانتزی در کودکان

هواساز هايژنيک یا صنعتي چیست؟

فیلتر ,دستگاه ,شوند ,ذرات ,جدار ,هواساز ,می باشد ,این فیلتر ,می شود ,می شوند ,استنلس استیل

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
ineftoded poopak-b7 reatquiseton ardebiliardebil firuzecolour golshanyadvr pergebarro kusar1234 negar99